Sunshine arrivals: Přidejte do svého šatníku dávku vitamínu D v kouscích, které definují svěží citrusové odstíny

Date:

Tyto kousky jsou jako stvořené pro bezstarostné léto plné barev, svěžích tónů a energie. Rozhodně si jimi zlepšíte náladu i běžné dny.

Tyto kousky jsou jako stvořené pro bezstarostné léto
Přidejte do svého šatníku dávku vitamínu D
Sunshine arrivals

Léto si přímo žádá barvy. Ne však jakékoli, ale svěží, odvážné a takové, které vám při prvním pohledu, jednoznačně zlepší náladu. Do této kategorie se nepochybně řadí fresh citrusové odstíny, které by vám v šatníku určitě neměly tuto sezónu chybět.

Překvapivé a chic
K létu určitě patří žlutá. Jejím obrovským přínosem je, že vás vždy dokonale prozáří. Navíc vnáší vlnu pozitivity a optimismu do běžných dní. Je skvělou volbou, pokud chcete podpořit bestarostnost léta, horkých slunečných dní a potřebujete styling efektivně dotvořit.

Beautiful woman holding spitz dog on her hands


Zářivá, poutavá a výrazná
Zelenou definuje hravost, ale zároveň je považována za vrchol elegance. I když je o něco výraznější, nic jí neubírá na dokonalé variabilitě. Krásně vypadá na saténu, hedvábí a navíc skvěle koresponduje s jakýmkoli tónem pleti.

Pokud ji zkombinujete s výraznějšími doplňky, vytvoříte ještě exkluzivnější dojem. Svědčí jí i florální motivy a jemné potisky.


Hravá duha
I barevné variace citrusových tónů od pomerančové a mentlové jsou na letní dny jako stvořené. Nádherně budou vypadat s broskvovou, bílou či barvou letošního roku fialovou. Nebojte se jít i do méně klasických kombinací, právě v létě si to můžete dovolit.

Energická, vášnivá, ale přitom zábavná, přesně tak si zřejmě budete připadat. Je perfektní volbou pro ženy, kterým nechybí odvaha a smyslnost.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...