Nejlepší tipy na dárky na Den matek 2022: Nejdůležitější osoba vašeho života si zaslouží skvost

Date:

Nejdůležitější osoba, která vás provází celý život, si zaslouží vaši pozornost a poděkování. Mámy jsou pro vás tím nejvzácnějším pokladem.

Šperk jako rodinný klenot
Květy vždy chytí za srdce
Vůně, která vám ji bude navždy připomínat

Druhá květnová neděle již tradičně patří Dni matek. Svátek nejmilovanější osoby na světě vyžaduje něco výjimečného, ​​stejně jako naše mámy jsou.

To, co je však nejvzácnější, je čas strávený spolu. Nezapomenutelné chvíle a momenty jsou to, co si sebou neseme a co nám nikdo nevezme.

Společný čas a nezapomenutelné chvíle
V dnešní hektické době je čas největší luxus. Obzvlášť, pokud jde o čas strávený s rodinou, s našimi maminkami. Tolik se o nás starali a starají, že ani slova díků nedokážou vyjádřit to, co k nim cítíme. Den matek si zaslouží naši pozornost. A pokud hledáte ještě něco výjimečného, ​​čím vaši mámu překvapit, můžete se inspirovat našimi tipy na dárky, které k ženám jednoduše patří a spojují se nám ať už díky vůni nebo záři s momenty, které jsme společně s maminkami přežili.

Šperk jako rodinný klenot
Šperk je překrásným důkazem lásky. Darovat mámě prsten, který dokáže být rodinným klenotem, znamená darovat její vzpomínky.
Design prstenů Perfect Promise od ALOve je dokonalou ukázkou minimalistického stylu, který podtrhují zářivě barevné drahokamy v originálním tvaru octagon.

Prsten je díky zlaté obroučce poseté diamanty oslnivý a stále jedinečný – jako příslib vaší věčné lásky. Ta má mnoho podob a jednou z nich je také láska mezi dítětem a matkou.

Květy vždy chytí za srdce
Kytice Bright, kterou navrhly milovnice květin ve Flower Therapy, je odrazem veselosti, barevnosti a přitom si zachovává svoji eleganci. Teplé tóny růžové v kontrastu se studenou modrou a fialovou. Aranžmá v tomto duchu sestává z květin jako: Růže, Delphinium, Eukalyptus, Lisianthus, Alstroemeria, Eryngium, Matthiola, Limonium. Květy vždy chytí za srdce a jsou jedním z nejkrásnějších poděkování, která jsou beze slov. Každá máma si je zaslouží.

Сhristmas atmosphere

Vůně, která vám ji bude navždy připomínat
Život je krásný – nadčasový manifest štěstí. Dnes je to deset let, kdy značka Lancôme poprvé představila vůni La Vie est Belle. Nadčasový manifest štěstí se s mírnou obměnou vrací v podobě Oui, La Vie est Belle. Lancôme slaví vstup své ikonické vůně do nové dekády působivým spojením květinových vůní. Život říká hlasité „ano“ svěžesti a šťavnaté dužině malinových akordů. Následuje obří kytice plná květin, kterým dominuje kosatec bledý, jehož přepychové aroma dává základ originální vůni. Velkoryse ji doplňují tři nejpůsobivější z květinových vůní používaných při výrobě parfémů.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...

Sexy tělo můžete mít i po čtyřicítce! Známé krásky prozradily své FIT triky

Po čtyřicítce bývá tělo pomalejší, hormony se mění a...