Kráska odhalila fintu, se kterou sbalí každého muže: Když zjistí pravdu, ihned utečou!

Date:

Mladá žena ukázala, jaký trik používá k oklamání potenciálních partnerů a lidé zůstali v totálním šoku. Jedno malé vylepšení a takový neskutečný rozdíl! Podívejte se na to!
Téměř každá žena se alespoň mírně vylepšuje, speciálně pokud se chystá na nějaké rande či důležité setkání. Pomáháme si make-upem, šminkami a stejně se snažíme upravit si i vlasy, abychom vypadali co nejlépe. Tato žena však ohromila lidi na TikToku videem, které ukazuje, že si k lepšímu vzhledu pomáhá i trochu jinak.

Beautiful hippie woman dancing in a meadow

Plačková pro Topstar přiznala, kolik si dokáže vydělat na Instagramu!

Embed kód
Některé ženy se snaží zakrýt pupínky či kruhy pod očima make-upem či šediny barvou na vlasy, problémem Naomi je ale extrémně vysoké čelo, které jí ubírá na sebevědomí, píše The Sun.

Krásná influencerka Naomi Taylor však našla dokonalý způsob, jak pomocí falešné ofiny zcela změnit svůj vzhled a přeměna je to opravdu neuvěřitelná. Když se takto upravená vybere na rande, většinou jsou z ní muži okouzleni, protože ofina jí dodává sexepil. Pokud se však odhodlá a ukáže jim, jak vypadá ve skutečnosti, jsou většinou vyděšeni.
Video získalo statisíce vidění a prostor pod ním se začal zaplňovat komentáři šokovaných fanoušků, ale mnohé ženy se přiznaly, že mají stejný problém a ptali se jí, kde takovou falešnou ofinu sehnala.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...