Tip trenérky na nejrychlejší hubnutí je hitem: Získejte postavu snů za 20 minut

Date:

Tento jednoduchý cvik prý funguje doslova zázračně a to nejen ke spálení kalorií, ale stejně tak i ke zpevnění svalstva. Obětujte pár minut času třikrát do týdne a uvidíte, jak se vám změní tělo!
Populární fitness trenérka Jenny Francis-Townson zveřejnila na sociální síti snadný způsob, jak získat co nejrychleji perfektní postavu a ten se stal okamžitě hitem. Nepotřebujete na něj žádné náčiní a postačí vám pouhých 20 minut třikrát týdně!

Vyzkoušejte i jiné cviky, které můžete provádět na schodech!

Pokud potřebujete shodit kila navíc, nemusíte dělat žádné náročné kardio a dokonce nemusíte ani nutně běhat. Jenny ve svém virálním videu, které má již více než 100-milionů vidění ukázala dokonalý způsob, jak posílit a zpevnit různé části těla najednou.

Ve videu sice ukazuje cviky v posilovně na stroji, který imituje chůzi po schodech, ale vám postačí i obyčejné schody a to 20 minut třikrát týdně, informuje Daily Star.

Fit woman with jump rope at home doing skipping workout

Jenny tvrdí, že ke shození nadváhy a vytvarování postavy opravdu stačí pouze různé silové cviky na schodech. „Chození po schodech vám pomůže zbavit se přebytečného tuku a vyrýsovat svaly,“ napsala.
„Takto si zvyšujete tepovou frekvenci, což vám pomáhá spalovat kalorie a vaše tělo zároveň bere energii z tukových zásob. Také procvičíte celé tělo a tím, že většina hlavních svalových skupin tvrdě pracuje, spálíte ještě více kalorií,“ upřesnila trenérka.
Co na to říkáte vy? Léto se blíží, možná tento tip stojí za vyzkoušení!

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...