Sexy tělo můžete mít i po čtyřicítce! Známé krásky prozradily své FIT triky

Date:

Po čtyřicítce bývá tělo pomalejší, hormony se mění a metabolismus už nepracuje tak jako ve dvaceti. To ale ještě neznamená, že nemůžete být v kondici. Inspirací vám mohou být tyto celebrity, které vypadají dokonce lépe než za mladších dob.
Chcete-li být stále fit, musíte se o tělo starat, věnovat se mu a pravidelně se hýbat. Jakmile ale jednou uvidíte výsledky, nebudete chtít přestat. Stejně jako tyto celebrity, které zdravému životnímu stylu doslova propadly a dnes se mohou chlubit postavou snů. Jaké je jejich tajemství?

Eva Longoria (47)
Tipli byste si, že oblíbené herečce už táhne na padesát? Její mladistvý vzhled a štíhlé tělo tomu rozhodně nenapovídají. Eva Longoria prozradila, že cvičí skoro každý den. V poslední době si oblíbila hlavně trampolíny, kterým věnuje každý den třicet až pětačtyřicet minut. Kombinuje je se silovým tréninkem a podle jejích slov jsou výsledky vidět opravdu rychle

Jennifer Lopez (52)
Formu, v jaké je Jennifer Lopez poslední dva roky, snad nemusíme ani komentovat. Dva roky po padesátce vypadá zpěvačka a herečka naprosto neuvěřitelně. Tělo snů však nemá zadarmo. Pokud jde o její kondici a zdravotní stav, je Jennifer opravdu pečlivá. Denně se tak věnuje nějakému pohybu, hlídá si, co jí, a pokud jí to její nabitý život dovolí, odpočívá, kolik se dá. Miluje tanec a silový trénink. V jejím cvičebním programu naleznete hlavně dřepy, výpady nebo mrtvý tah.

Halle Berry (55)
Mít v pětapadesátce tělo jako Halle Berry, to je snad sen každé ženy. Herečka je známá svojí vášní pro pohyb. Nezastavila ji ani cukrovka, kterou její lékaři diagnostikovali ve dvaadvaceti letech. Kvůli hyperglykémii dokonce upadla do kómatu. Paradoxně ji právě tato nemoc „dokopala“ na to, aby se pravidelně hýbala a zdravě stravovala. A výsledek je opravdu znát. Ve svých letech postavou hravě strčí do kapsy i mnohem mladší ročníky, stojí za tím ovšem hodně práce. Herečka cvičí se svým trenérem Peterem Leem Thomasem pětkrát týdně. Tréninky jsou náročné a pokaždé jiné. Jeden den cvičí s těžkými váhami, další trénink se zase soustředí na kardio a nebrání se ani boxu či power józe.

Woman stretching while working at home during pandemic lockdown

Jennifer Aniston (53)
Jennifer Aniston se stala vzorem pro mnoho žen po celém světě, a to nejen kvůli svému ikonickému účesu. Nejedna žena ji obdivuje i pro její nestárnoucí vzhled. I ona se ale pravidelně věnuje pohybu a dbá na zdravý životní styl. A její trik pro štíhlou postavu? Mimo jiné pravidelně skáče přes švihadlo! Denně mu věnuje alespoň třicet minut. Vraťte se do dětských dob a zkuste ho také!

PROFIMEDIA
Kate Hudson (42)
Trojnásobná maminka se může pochlubit tělem bohyně. Ani v jejím případě to však nebylo zadarmo. Kate miluje zdravý životní styl. Dodržuje metodu přerušovaného půstu, která podle jejích slov není pro každého, ale pomáhá jí udržovat energii. Vyhledává jakýkoli druh pohybu – chodí na projížďky, jezdí na kole, věnuje se pilates. Ráda vyzkouší cokoliv. Přestože si pozorně hlídá, co je, a vyhledává pouze zdravá jídla, nemá problém si na konci dne dát za odměnu například zmrzlinu, která ji prý dělá šťastnou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...