Porovnání parametrů LimeVPN versus CactusVPN: V čem je která lepší?

Date:

Jaká z těchto VPN je lepší: LimeVPN, nebo toho více nabízí Cactus VPN? Vlastnosti obou VPN jsme vzájemně porovnali, součet rozdaných bodů je 4,8/10 vs 7,2/10.

Rychlost stahování a nahrávání LimeVPN vs CactusVPN, která je vyšší?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o Lime VPN a Cactus.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 14 Mb/s, případě druhé 170 Mb/s. LimeVPN tak je o 156 Mb/s pomalejší nežli Cactus VPN.

Průměrný upload u Lime VPN skript naměřil 3 Mb/s. CactusVPN jsme v průměru naměřili 68 Mb/s. Je tedy o 65 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 198 ms. U Cactus jsme naměřili průměrných 31 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže Lime VPN v porovnání je o 167 ms horší.

Průběžný bodový součet LimeVPN vs. Cactus VPN je 3 /10 : 7/10.

Daří se Lime VPN obejít geolock Netflixu?

Dostatečná rychlost je klíčová pro odblokování zahraničního Netflixu, Lime VPN tuto významnou funkci má. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Cactus VPN cizojazyčný Netflix odemknout nemá.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž CactusVPN takovou funkci nemá. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku nabízí.

U VPN doporučujeme ohlídat také další funkce, jako je ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování reklam. Taková Lime VPN nabízí ochranu před DNS únikem a Cactus VPN například obsahuje whitelisting.

V části Funkce je tak skóre 7 /10 ku 5/10.

Jak obstojí LimeVPN v počtu serverů a nabídce zemí?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, LimeVPN má v nabídce 17 serverů. V seznamu Cactus VPN jsme napočítali 39 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 22 méně .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u CactusVPN v době psaní článku byl 22. Druhá VPN nabízí 10, o 12 méně. V tomto měření sil tak prohrává .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž LimeVPN zvládá 20. Cactus VPN povoluje současně připojit neomezeně zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku VPN zdarma.

Jaké platformy zvládá LimeVPN a jaké zvládá Cactus VPN?

Jedním z první parametrů VPN, na které byste měli koukat, jsou podporované platformy, Lime VPN umí Android a ochrání operační systém iOS. Cactus iPhony s iOS zabezpečí, telefony a tablety s Androidem umí krýt.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. LimeVPN má sídlo v Singapuru. Druhá z VPN má sídlo v Kanadě.

Appka Lime VPN není k dostání v češtině, Cactus VPN česky taky přeložena není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla LimeVPN výsledku 7/10, CactusVPN má 8/10.

Srovnání ceny LimeVPN x Cactus

Cactus VPN si lze objednat již za 68 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete pořídit za 271 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení za poměr cena/funkce je 1/10 pro první ze srovnávaných služeb a 6 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si Hi-Fi reproduktory a užijte si radost z dokonalého zvuku

Dávno pryč jsou doby, kdy byly Hi-Fi reproduktory vybavením,...

Akvamarínová nej aneb znáte ty největší kameny?

Mezi akvamaríny se najdou dokonce i skuteční rekordmani. Ten...

Sexy tělo můžete mít i po čtyřicítce! Známé krásky prozradily své FIT triky

Po čtyřicítce bývá tělo pomalejší, hormony se mění a...

POUZE za měsíc si vypracovala super zadek: Slovenka přiznala, co jí pomohlo!

Chcete-li toto léto přivítat v plavkách a se super...